Free

Kód: 7293
Neohodnoceno
205 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Krásný příběh o dědečkovi a jeho vnukovi, kteří společně zažívají dobrodružství. Tentokrát vnuk pochopí, jaké to je být svobodným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnuk s dědečkem se starají o malého ptáčka. Když se ptáček uzdraví, děda ho pustí ven zpět do přírody, ale ptáček pořád skáče zpátky do domu a sleduje chlapce, ať jde kamkoli. Chlapec by rád zjistil, o jaký druh ptáčka se jedná. Je to orel? Pštros? A taky by si ho moc rád nechal, ale dědeček říká, že se musí vrátit do svého přirozeného prostředí ve volné přírodě, kde může roztáhnout křídla a být svobodný. A tak začíná vzrušující cesta do deštného pralesa!

První z nové čtveřice okouzlujících obrázkových knížek, kde chlapec a jeho milovaný dědeček objevují zázraky přírody.

 

 

Boy and Grandad take care of a little bird. When it gets better, Grandad puts it outside, but it keeps hopping back into the house, following Boy wherever he goes. Boy wonders what kind of bird it is. An eagle? An ostrich? A bird of paradise, perhaps? He wants to keep it, but Grandad says it must return to its natural habitat in the wild where it can spread its wings and be free. And so begins an exhilarating journey into the rainforest!

The first in a new quartet of enchanting picture books where a boy and his beloved grandad discover the wonder of the natural world.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: Sam Usher
Počet stran: 40
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: