Day and Night

Kód: 7691
Výprodej
Neohodnoceno
380 Kč –10 %
daynight
380 Kč –10 % 342 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

od rozbřesku až po temnou černo černou noc. Objevte různorodost našeho světa. A pozor - ve tmě září.

Knížka vypráví příběh, jak se mění náš se svět během dne. Jeleni při rozbřesku okusují trávu, zatím co lev slídí v jejich okolí. Kolibříci poletující vzduchem při východu slunce. A v noci třpytící se světlušky a 

Jemný lyrický příběh vypráví měnící se den. V ranním soumraku jeleni okusují trávu, zatímco horský lev slídí poblíž a při východu slunce poletují vzduchem kolibříci. Světlušky se třpytí, jak den přechází v noc, a pak vycházejí noční tvorové, aby začali podnikat – prohlédněte si tyto stránky při slabém osvětlení, abyste viděli, co ve tmě září!

Čtenáři se mohou ponořit do štítků, aby zjistili více o kráse, tajemství - a vědě - přírodního světa a o tom, jak se rostliny a zvířata dokonale hodí k probuzení, když se probudí. Otočte se dozadu a prozkoumejte „Průvodce dnem a nocí“ a slovníčkem klíčových slov.

Tato kniha dokonale kombinuje příběh a fakta s nádherně barevnými ilustracemi, které ukazují měnící se den.

 

From the first light of dawn to the blanketing darkness of the nighttime, discover the different worlds that come to life - with GLOW-IN-THE-DARK surprises!

A gentle lyrical story narrates the changing day. In the morning twilight, mule deer nibble grass while a mountain lion stalks nearby, and hummingbirds flit through the air at sunrise. Fireflies sparkle as the day fades to night, then nocturnal creatures comes out to begin their business - view these pages in low light to see what glows in the darkness!

Readers can delve into the labels to find out more about the beauty, mystery - and science - of the natural world, and how the plants and animals are perfectly suited to waking up when they do. Turn to the back to explore 'A Guide to Day and Night' and a glossary of keywords.

This book perfectly combines story and fact, with beautifully colourful illustrations that show the changing day.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 5+, 6+, 7+, 8+
Typ knihy: Objevujeme svět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: