The Runaway Girls

Kód: 7005
Neohodnoceno
Značka: Penguin
283 Kč
Skladem (1 ks)

Dobrodružný příběh dvou dívek. Jedna žije na ulici, druhá právě utekla z domova. Učí se jedna od druhé a společně čelí velkému nebezpečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viktoriánský Londýn, 1851. Královna Viktorie je na trůnu a chystá se otevření Velké výstavy!

Lucy Locket žije se svým otcem, macechou a novým miminkem. Poslali pryč její milovanou chůvu a nahradili ji příšernou vychovatelkou. Lucy zoufale touží po někom, kdo by k ní byl laskavý a aby si užila trochu zábavy

Kitty Fisher je pouliční umělkyně. Vždy žila na ulici a starala se sama o sebe, jen s laskavým Gafferem, který jí pomohl. Ale teď je Gaffer pryč a Kitty je úplně sama.

Když Lucy uteče z domova, Kitty Lucy ukáže, jak přežít - kde najít nejlepší zbytky pikniku v parku a které stromy jsou nejlepší postele. Lucy se rychle učí a ukazuje Kitty své vlastní dovednosti - jak se spřátelit s rodinami, získat jídlo zdarma a zpívat krásné melodie pro davy.

Ulice viktoriánského Londýna jsou ale nebezpečné a dívky se brzy ocitnou v ohrožení zloději – a co je ještě horší, Workhouse!

 

Victorian London, 1851. Queen Victoria is on the throne and the Great Exhibition is about to open!

Lucy Locket lives with her father, the New Mother and the New Baby. They sent away her beloved Nurse and replaced her with a horrid governess. Lucy desperately wants someone to be kind to her, and to have some fun - there's very little of that in her house.

Kitty Fisher is a street performer who earns tin for her supper by tumbling. She has always lived on the street and on her wits, with only the kind Gaffer to help her. But now Gaffer is gone, and Kitty is all alone.

When Lucy runs away from home, Kitty shows Lucy how to survive - where to find the best picnic leftovers in the park, and which trees makes the best beds. Lucy learns quickly and shows Kitty her own skills - befriending families to get free meals and singing beautiful melodies for the crowds.

But the streets of Victorian London are dangerous and soon the girls find themselves under threat from thieves - and even worse, the Workhouse!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: