Tales from Moominvalley

Kód: 7017
Neohodnoceno
Značka: Penguin
258 Kč
Skladem (1 ks)

Kdybyste našli malého zlatého draka se zelenými tlapkami, věděli byste, co s ním?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdybyste našli malého zlatého draka se zelenými tlapkami, věděli byste, co s ním? Moomintroll si myslí, že ano, ale když si svého nově nalezeného mazlíčka vezme domů, věci nefungují úplně podle plánu. A předpokládejme, že Too-ticky ti přineslo neviditelné dítě, věděl bys, jak ho znovu zviditelnit?

Seznamte se s novými a rozkošnými postavami a znovu se setkejte se starými přáteli, jako jsou Snufkin a Little My, v této zábavné sbírce devíti příběhů o zkouškách a souženích obyvatel Moominvalley.

 

If you found a tiny golden dragon with green paws, would you know what to do with it? Moomintroll thinks he does, but when he takes his new-found pet home, things don't quite work out as planned. And suppose Too-ticky brought you an invisible child, would you know how to make her visible again?

Meet new and delightful characters and re-encounter old friends, such as Snufkin and Little My in this entertaining collection of nine stories about the trials and tribulations of the inhabitants of Moominvalley. There are some new characters to meet, such as the Fillyjonk and the Hattifatteners, as well as old friends, namely Snufkin and Little My - and not to mention dear Moominpappa, Moominmamma and Moomintroll of course!

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 8+, 9+, 10+, 11+
Typ knihy: Pohádky a příběhy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: