Human 2.0

Kód: 7688
Neohodnoceno
455 Kč
Skladem (1 ks)

Pro všechny obdivovatele moderní medicína a lékařského inženýrství. Jak se díky těmto pokrokům zlepšují lidské osudy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oslavte úspěchy dosažené v lékařském inženýrství a nahlédněte do budoucnosti. Představte si, že poprvé slyšíte nebo vaše oči vidí barevně nebo že uděláte své první kroky na Zemi.

Tato neuvěřitelná kniha oslavuje pozoruhodné úspěchy dosažené v lékařském inženýrství a nabízí pohled na to, co může lidstvu přinést budoucnost. Průkopnické technologické průlomy skutečně změnily životy. U některých lidí, zejména těch se zdravotním postižením, nedávné pokroky překročily sféry čistě představitelného a dosáhly místa možností.

 

Lidé s paraplegií mohou opět chodit, sluchově postižení poslouchat i ty nejslabší zvuky a někteří lidé s chybějícími končetinami dokážou vytvořit krásná umělecká díla. Tato fenomenální kniha je oslavou všeho, čeho bylo dosud dosaženo, a pohledem na to, co by mohlo být v blízké budoucnosti možné. Je nevyhnutelné, že technologie překoná biologii? Od kochleárních implantátů a kardiostimulátorů až po bionické paže a nohy, tato zmocňující kniha také obsahuje reflektory na průkopníky včetně paralympioniků Richarda Whiteheada a Blakea Leepera a prvního „kyborga“ Neila Harbissona na světě.

 

Celebrate the achievements made in medical engineering and take a glimpse into the future. Imagine being able to hear for the first time, or see in full-colour, or take your first steps on Earth. This incredible book celebrates the remarkable achievements made in medical engineering, and offers a glimpse of what the future might hold for humanity. Pioneering technological breakthroughs have truly changed lives. For some people, particularly those with disabilities, recent advances have crossed the realms of the purely imaginable, and reached a place of possibility. People with paraplegia can walk again, those who are hearing impaired can listen to even the faintest sounds, and some people with missing limbs can create beautiful works of art. This phenomenal book is a celebration of all that has been achieved so far, and a look at what might be possible in the near future. Is it inevitable that technology will surpass biology? From cochlear implants and pacemakers, to bionic arms and legs, this empowering book also features spotlights on pioneers including Paralympians Richard Whitehead and Blake Leeper, and the world's first 'cyborg' Neil Harbisson.

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 9+, 10+, 11+
Typ knihy: Objevujeme svět
Počet stran: 64

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: