Girl (In Real Life)

Kód: 7167
Neohodnoceno
Značka: Usborne
236 Kč
Položka byla vyprodána…

Většina rodičů se snaží omezit čas a způsob, jakým jsou děti online. Co vše ukazují a odhalují. . To ale neplatí o Eviných rodičích. Její rodiče totiž provozují velmi úspěšný kanál YouTube a Eva je hvězdou show. Ale Eva už toho začíná mít plné zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina rodičů se snaží omezit čas a způsob, jakým jsou děti online. Co vše ukazují a odhalují. . To ale neplatí o Eviných rodičích. Její rodiče totiž provozují velmi úspěšný kanál YouTube a Eva je hvězdou show. Ale Eva už začíná mít plné zuby toho, že je nucena pózovat v hloupých máma-a-dcera stejných kostýmech od sponzorů. Dárky, které dostává, nestojí za ten výsměch ve škole. A když se silně ponižující příspěvek „party mé periody“ stane virálním, Eva je pobouřena a naštvaná. Najde způsob, jak zastavit kanál, i když ho bude muset sabotovat sama.

 

What's it like to grow up online and have every tantrum, every spot - even your first period - broadcast to hundreds of thousands of followers? A funny and heartfelt novel for fans of Geek Girl, from the award-winning Tamsin Winter: "Fast becoming a favourite for younger teenagers." The Observer

Most parents try to limit their kids' online exposure. But not Eva's. Her parents run a hugely successful YouTube channel, and Eva is the star of the show. But Eva is getting sick of being made to pose in stupid mum-and-daughter matching outfits for sponsored posts. The freebies aren't worth the teasing at school. And when an intensely humiliating "period party" post goes viral, Eva is outraged. She's going to find a way to stop the channel, even if she has to sabotage it herself.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 11+, 12+, 13+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: