When Mummy Works From Home

Kód: 7092
Výprodej
Neohodnoceno
227 Kč –10 %
MummyWorksFromHome
227 Kč –10 % 204 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Názorný příběh o tom, jak maminka musí občas pracovat z domova. Ideální pro nejmenší děti, které se učí novému programu dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovat z domova s malým dítětem na klíně. Nic ideálního.  Práce z domova s malým dítětem může být totiž velmi ošemetná: batolata milují videohovory a maminka by si ráda hrála, ale nejdřív musí dokončit svou práci. Na druhou stranu může mezi hovory dojít k polibku a v poledne tulení a mazlení. 

Po úspěchu Když jde maminka do práce a Když jde tatínek do práce, je to ideální kniha pro každého, kdo se vrací do práce po rodičovské dovolené nebo se přizpůsobuje novému normálu práce z domova. K dispozici také: Když tatínek pracuje z domova.

The perfect board book for any parent working from home. Working from home with a young child around can be tricky: toddlers love to burst in on a video call, and Mummy would love to play, but has to finish his work first. On the upside, there can be a kiss between calls, and a sticky cuddle at lunchtime. When Mummy Works From Home explores and celebrates some of these moments in a nurturing, heartwarming manner. Following the success of When Mummy Goes to Work and When Daddy Goes to Work, this is the ideal gift book for anyone returning to work after parental leave, or adjusting to the new normal of home-working. Also available: When Daddy Works From Home.

Doplňkové parametry

Kategorie: 0 - 3
Věk: 2+, 3+, 4+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: