Tummy Time

Kód: 7514
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (4 ks)

Všichni to známe. je potřeba motivovat miminka na ležení na bříšku. A tahle knížka pomůže. Obrázky na zemi, ale i obrázky ve svislé poloze, motivují děti zvedat hlavu. Navíc na každé stránce pro hmat zajímavá část.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvěle vymyšlená knížka pro nejmenší miminka, která leží na bříšku. V tomhle případě nejde vůbec o angličtinu, ale o to, že děti koukají na zem, ale i zvedají hlavičku na obrázky nahoru. Knížku pak využijete i později na samostatné čtení. Na každé stránce jsou také pro hmat zajímavé části.

Zavázané ozdobnou mašličkou, super dárek.

 

 

Babies will love this interactive touch-and-feel carousel book from Ladybird's best-selling Baby Touch series. This interactive playbook is ideal for using during your baby's daily tummy time. Fold it out and let your baby explore the immersive world full of high-contrast colours, stimulating touch-and-feels and peepo holes. Once folded out and tied together with the ribbon, this carousel playbook sits securely on the floor and is sturdy for babies to interact with. There are three bright, bold sections for your baby to play and explore, to encourage them to lift their head and reach and stretch towards the book. This is the perfect book for encouraging a happy and interesting tummy time!

Doplňkové parametry

Kategorie: 0 - 3
Věk: 0+, 1+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: