Rainforest

Kód: 7747
Neohodnoceno
299 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Překrásná knížka z deštného pralesa, která je unikátní díky tomu, že každá stránka má svůj speciální tvar. Poznáte, kde kdo žije, můžete společně zvířátka hledat v jejich domovech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte deštný prales v celé jeho kráse.

Najděte zvířat, která hledají brouky, strašidelné plazy. Objevte růžového delfína, který plave v řece. Vydejte se hustým a temným křovím za žábami. Nezapomeňte prozkokumat i koruny stromů, kde je taky pořádně živo.

 

Explore the rainforest layer by layer in this tactile introduction to habitats, and the animals who live there, for the very young.

Starting on the forest floor, spot the critters and creepy crawlies, and the animals who look for tasty bugs to eat. Take a splash in the river where the pink dolphin lives. Then climb through the dark and hot bushes where frogs like to hide. Up and up until you see the sunlight and feel the breeze in the treetops. Watch out for swinging monkeys!

This innovative non-fiction board book series takes a key STEM topic for toddlers and gives it a fresh new life. Featuring bold and bright illustrations from Natasha Durley, the chunky, shaped pages allow little hands to investigate different animal homes. Ideal for fans of the 
Hello, World! series, Campbell's Busy series and Usborne's Peep Inside series.

Doplňkové parametry

Kategorie: 0 - 3
Věk: 1+, 2+, 3+
Typ knihy: Objevujeme svět
Počet stran: 14
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: