Ladybird Classic - The Secret Garden

Not rated
 

Ladybird Readers představuje tradiční i moderní příběhy, populární postavy a literaturu faktu pro začínající i pokročilé čtenáře. Knihy jsou seřazeny podle úrovně znalostí anglického jazyka a jsou vhodné jako první čtení.  

Availability Pre-order
199 Kč
180,91 Kč excl. VAT
   
Product code 3816
Brand Penguin
Category Krátké příběhy (Penguin)
 

This beautiful hardback Ladybird Classic edition of The Secret Garden by Frances Hodgson Burnett is a perfect first illustrated introduction to the classic story for younger readers. 
It has been sensitively abridged and retold to make it suitable for sharing with young children from 5+, whilst retaining all the key parts of the story, including the mysterious, locked secret garden. Detailed full-colour illustrations throughout also help to bring this classic tale to life. 

 Příběh vypráví o Mary, která osiřela a byla poslána na ponuré anglické panství ke strýčkovi Cravenovi. Ve Velikém domě plného nekonečných chodeb a prázdných pokojů se nudí, tak se vydá hledat zábavu ven. S Dickonem, chlapcem z malé chaloupky, objeví téměř mrtvou zahradu, který patřila zesnulé manželce pana Cravena. Dickon Mary pomůže při pečování o květinky, jež v té zahradě rostou a zároveň poznávají nemocného Colina, který se uzdraví s jejich pomocí a pan Craven jako by se znovu narodil.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.