U nás na kopečku - SOUTĚŽ

 

Knižní dárek

Dovolujeme si Vám nabídnout článek od Moniky Kindlové, blooggerky, která naše knihy pravidelně testuje a čte svým dětem.  


Přeji vám krásné pondělí a po krátké době přicházím opět s tipy na knížky a dárkem pro vás. Dnes děkuji obchodu 
anglické knížky pro děti, který pro vás věnoval 500,-Kč poukaz na knížky dle vlastního výběru.
 Já jsem si v obchodě vybrala především knížky od českého autora, který už řadu let žije v Anglii, kde píše a ilustruje svá díla pro ty nejmenší. A protože mé vlastní děti odrostly už dávno těmto publikacím, plním si tak sbírku Petra Horáčka pro sebe.  Horáčkovy knížky mám moc ráda. Jeho publikace ráda využívám ve čtenářských dílnách pro nečtenáře a později k porozumění textu při prvním čtení. Jednoduše řečeno ... Horáček je mou srdcovkou v tvorbě pro ty nejmenší. Jeho příběhy jsou něžné, poetické s důrazem na pocity a postoje a navíc jsou doplněné o nádherné malby.
 


V obchodě jsem kromě Horáčkových publikací našla  také tento skvost, který jsme s Bety minulý týden využily ve vlastivědě, když se ve škole učili o Praze.
Prague, 3D mapka v pevné krabičce s významnými památkami našeho hlavního města. Malý formát, který se vejde i do kapsy při toulkách Prahou a při rozevření měří 1.5 metru. Paráda.
 


 


 


 

 
A nyní k soutěži o 500,- Kč poukaz na knížky dle z vlastního výběru z obchodu English Books for Children. Vyplňte TUTO tabulku a počkejte do příštího pondělí 19. listopadu, kdy v 15 h vylosujeme jednoho šťastlivce, kterému zašlu kód se slevou.
Držím vám palce a přeji příjemné chvilky strávené s dětmi u knížek.
 
 

2 komentáře:

  1. Dekuji za zminku na Vasem peknem blogu! Jsem moc rad, ze se Vam moje knnizky libi. :) Petr Horacek

    Odpovědět
     
     
  2. Knížky pana Horáčka mám také moc ráda. Můj favorit je papuchalk Petr.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.