Landmark lotto

Kód: 6759
Neohodnoceno
209 Kč –10 %
364 landmark lotto box 400
209 Kč –10 % 188 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

24 nejznámější pamětihodností světa. Základní fakta o nich. Zábavná hra pro 2-4 hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte slavné památky světa v této zábavné hře cestovní velikosti! S 24 kartami pamětihodností, ze kterých si můžete vybrat, je toho hodně k vidění, od velkého Bena po Velkou čínskou zeď!

Hráči střídavě obracejí kartičky s orientačními body a přiřazují je k hracím deskám svého pasu – vítězem je hráč, který naplní svou desku jako první. Každá deska pasu obsahuje na zadní straně zajímavá fakta, které slouží k dalšímu učení – jak dávno byly postaveny pyramidy a jak vysoký je Mount Everest?!

 

Explore the famous landmarks of the world in this fun travel size game! With 24 landmark cards to choose from there's lots to see, from big Ben to the Great Wall of China!

Players take turns turning over landmark cards and matching them to their passport playing boards - the winner is the player who fills their board first. Each passport board features fun fact files on the reverse to further learning - just how long ago where the pyramids built, and how tall is Mount Everest?!

Perfect for travel, at home or on holiday, the mini games are Orchard Toys' smallest games in a compact and portable size. They also make the perfect pocket money toys, birthday gifts and Christmas stocking fillers.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRY
Počet hráčů: 2-4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: