• 1 z 2
 

Yoga Pretzels

Neohodnoceno
 

Procvičte si ohýbání, kroucení, dýchání, relaxaci a další s "Yoga Pretzels", pulzující a pestrou sadou ilustrovaných karet, které poskytují zdravou dávku zábavy a vzdělání, a zároveň učí všechny základy jógy, které vám pomohou vaší hlavě a srdci. Dopřejte si cestu k zábavnému a zdravému životnímu stylu pomocí každé z padesáti jógových pozic v této barevné paletě. Tyto karty, které napsal Yoga Ed., Zahrnují dopředné ohyby, zadní ohyby, pozice partnerů a rovnovážné pozice.

Dostupnost Nedostupné
399 Kč
362,73 Kč bez DPH
Kód produktu 697
Značka Barefoot Books Ltd
Kategorie Flashcards and card games
Položka byla vyprodána...
 

Practise bending, twisting, breathing, relaxing and more with "Yoga Pretzels", a vibrant and colourful set of illustrated cards, that provide a healthy dose of fun and education, while teaching all the yoga basics to help your head and heart. Stretch your way to a fun and healthy lifestyle with each of the fifty yoga poses in this colorful deck. Written by Yoga Ed., these cards include forward bends, back bends, partner poses, and balance poses.

Author Tara Guber
Format cards
Dimensions (?) 137x185
Age (?) 5+
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.