Book Fair

VELETRH KNIH 2021

ve Vaší škole

 

Jsme obchod s Anglickými knížkami pro děti. Dodáváme knihy do mezinárodních škol a mateřských školek, knihoven, Jazykových výukových center. Mezi naše klienty patří také British Council a výuková centra Helen Doron.

Nabízíme Vám možnost spolupráce na několika úrovních. Nebráníme se ani žádným dalším možnostem Vaší školy.

Školám a institucím, kde pořádáme akce nabízíme 10-12 % z prodeje knih jako kredit v našem obchodě. Vyberete knihy do knihovny, jako dárky pro děti atp. 

Možnosti spolupráce:

BOOK SALE: Dodání sady anglických knih na 1-2 týdny pro rodiče, aby si vybrali knihy pro své děti. Hromadnou objednávku vyřídíme a knihy přivezeme do školy.

 

BOOK FAIR: Organizace speciální akce – 1 - 2denní BOOK FAIR ve vaší škole. Rodiče a děti si vybírají a kupují knihy přímo ten den, mohou si knihy osahat.  Book Fair může být součástí školní akce nebo je to samostatná akce. 

 

BOOK WORKSHOP: V letošním roce jsme poprvé pozvali do České republiky britského autora Paula Delaney, který připravuje workshopy a setkání v několika školách. Můžeme Vám nabídnout pro další pololetí či příští rok i tuto možnost spolupráce.

 

V našem portfoliu najdete vydavatelé knih pro děti: Penguin Books, Walker Books, Templar Publishing, Barefoot Books, Usborne, Lonely Planet Kids, National Geographic, a další  

Nabízíme také speciální edici knih vydaných u příležitosti světového dne knihy – World Book Day 2019. 

Kontaktujte nás:

Markéta Wolfová

tel. 603412126
info@englishbooksforchildren.com

www.englishbooksforchildren.com